HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Prestij Tekstil ve Ayakkabı Makinaları, Malzemeleri, Ekipmanları San.ve Tic. Ltd. Şti. 1996 yılında Merter'de kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren ayakkabı imalat makinaları ve hava kompresorleri konusunda dünyadaki ileri teknolojiye sahip seçkin markaların makinalarını, ekipmanları ve yedek parçaları ile birlikte getirerek ayakkabı ve taban üreticilerinin hizmetine sunmuştur.

Firmamız danışmanlık ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini, deneyimli kadrosu, zengin yedek parça stoğu ile vermektedir. Ayrıca anahtar teslim ayakkabı ve taban imalat fabrika sistemlerini projelendirme ve kurulum hizmetlerinii de  vermektedir. Ayakkabı imalatı için ihtiyaç olan tüm makina ve ekipmanları yerli ve ithal şeçenekleri ile değerli müşterilerimize sunmaktadır.

2007 yılında bünyemize kattığımız Uzak Doğu’nun en seçkin markası ile lazer kesim ve markalama makinalarını çeşitli ebat ve güçte müşterilerimize sunmaya başladık.

2015 yılında İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki Sinpaş İş Modern Sanayi Sitesi içindeki 2000m2 kapalı alan yeni yerimizde sıfır ve 500 den fazla ikinci el makinalarımız, deneyimli satış ve teknik personellerimiz ile değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladık.

Müşterilerimize, stoğumuzda bulunan sıfır ve garantili 2. El makinalarımızı, kendilerinin istekleri doğrultusunda eski teknoloji ile ileri ve yeni teknoloji makinalarla takas hizmetini de vermekteyiz. Teknolojinin ilkelerinin etkili ve yüksek performans olduğuna inanan firmamız, her zaman kaliteli ve ileri teknoloji ürünü olan makine ve ekipmanları siz degerli müşterilerimizin kullanımına sunmayı ilke edinmiştir.